Hakkımızda

Mianka Nedir?

Dünyada ve ülkemizde kentler çeşitli sebeplerle yenileniyor. Değişim ve dönüşüm projeleri ile şehrin en değerli bölgeleri tekrar anlam kazanıyor. Ankara’nın merkezi İskitler’de MİANKA ile yeniden değerleniyor.

Hedefler

Yönetici kadromuz, paydaşlarımız, teknik ve idari personelimiz ile birlikte çağın mimari gereklerini yerine getirirken toplum değerlerimize de uygun yaşam alanları üretmek. İskitler bölgesinin bütün ihtiyaçlarını, beklentilerini karşılarken şehrin çevresel, tarihsel, kültürel dokusuna uyum sağlamak. Çarpık ve kaçak yapılaşmanın önüne geçmek için diğer kentel dönüşüm projelerine destek vermek. Asayiş açısından güvenli yaşam alanları inşa etmek. İş ortaklarımızı ve çözüm ortaklarımızı işimizin gerektirdiği gibi büyük bir titizlikle seçerek ileri teknoloji ve kaliteli malzeme kullanımını bölgede yapılacak tüm projelerimizde uygulamak.

Misyon

Yenilenme ve kentsel dönüşüm projelerinin misyonuna paralel olarak bölgede, modern, güvenli, teknolojik, insana ve doğaya saygılı yerleşim ve ticaret alanları inşa etmek. Bölgeye, kültürel, çevresel ve ekonomik fayda sağlayarak daha iyi toplum ve çevreye ulaşmak.

Vizyon

Paydaşlarımızla birlikte 5 yıl sonra İskitler bölgesini sadece mekânsal değişimler çerçevesinde değil sosyo-kültürel, eğitim- sağlık gibi fonksiyonlarda da Ankara’nın merkezi haline getirmek ve eş zamanlı olarak bölgeye artı değer katmak.